http://www.e-pewex.com/5257-thickbox_default/głośnik-aktywny-model-do-samodzielnego-montażu-edukacyjny.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Głośnik aktywny model do samodzielnego montażu edukacyjny

Sol-Expert

Głośnik aktywny model do samodzielnego montażu niemieckiej firmy SOL-ESPERT

Więcej szczegółów

1530397

Dostępny

120,00 zł

 

Edukacyjny budowy głośnika aktywnego do samodzielnego lutowania i montażu przedstawia zasadę budowy aktywnego głośnika do smartfona. Ciekawy zestaw szkoleniowy dla młodych techników.

Ten zestaw do lutowania ma na celu zapewnienie prostego wprowadzenia do podstaw lutowania na płytkach drukowanych i komponentach. Doskonale nadaje się na kursy lutowania z przewodnikiem w szkołach i warsztatach. Ale może być również bardzo dobrze wykorzystany w programach wakacyjnych, w wiejskich domach szkolnych i innych wydarzeniach związanych z lutowaniem.
Zbudowany jest aktywny głośnik z płytką wzmacniacza mono o mocy 5 W.

Oprócz płytki wzmacniacza, którą należy zmontować i przylutować, w zestawie znajduje się kompletna skrzynka głośnikowa. Użytkownik musi je również sam złożyć. Dzięki wycinanym laserowo, precyzyjnie dopasowanym elementom drewnianym pudełko można łatwo złożyć i skleić bez dalszej obróbki drewna.

ACTIVEBOX można podłączyć do smartfona lub odtwarzacza MP3 przez gniazdo słuchawkowe, zamieniając wyjście słuchawkowe w wygodny głośnik.
Zasilanie dostarczane jest przez blok 9V. To jest zawarte w zestawie.

 

Dane Techniczne:

  • WykonanieZestaw
  • Rodzaj produktuAktywny głośnik do smartfonów